Zespół

Pracujemy w nurcie SFBT (Solution Focused Brief Therapy) w Polsce zwanym TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu).

Dbając o dobro naszych Klientów w naszej pracy kierujemy się najwyżymi standardami etycznymi ujętymi w kodeksie etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. 

Olga Mac

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 2006 r. Od tego czasu regularnie uczestniczę - zarówno jako prelegent, jak i uczestnik –
w różnego rodzaju kursach, szkoleniach oraz konferencjach psychologicznych
i psychoterapeutycznych.

 

Ukończyłam szkolenie w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, które zostało zorganizowane przez Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. Należę do Solution Focus Brief Therapy Association, European Brief Therapy Association i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W pracy terapeutycznej koncentruję się na tym jakich zmian pragną Klienci w swoim życiu oraz sposobach, na wprowadzanie tych zmian w życie. Pomagam osobom, które odczuwają silny stres, niepokój lub lęk, mają trudności w relacjach z bliskimi osobami, cierpią na zaburzenia nastroju oraz depresję. Udzielam także wsparcia rodzinom, rodzicom i ich dzieciom w sytuacjach trudności wychowawczych. Pracuję również z młodzieżą w kryzysie, zaburzeniami odżywiania, myślami samobójczymi i trudnościami w budowaniu relacji z rówieśnikami.

Zrzut ekranu 2022-10-17 o 10.53.28.png
unnamed.png
Olga Mac

Olga Mac

Marta Borysiak

Jestem magistrem psychologii, ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Łódzkim, a także  Specjalistyczne Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie otrzymując Certyfikat Specjalisty w pracy z osobami doznającymi przemocy. Jestem certyfikowanym terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach,
a także trenerem Programu PRIDE i praktykiem programu Kid’s Skill’s (“Dam Radę” i “Jestem z Ciebie dumny”). 

Obecnie kontynuuję szkolenie w 4-letniej szkole psychoterapii, dostosowane
do wymagań Polskiej Rady Psychoterapii, a także do wymogów certyfikatu European Certificate of Psychotherapy przyznawanego przez European Association for Psychotherapy i Polską Federację Psychoterapii.

 

Regularnie podnoszę własne kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, kursach
i konferencjach psychologicznych. 
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu oraz Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Pomagam osobom, które doświadczają obniżonego nastroju, silnego stresu, niepokoju i lęku. Wspieram klientów, którzy mają trudności w relacjach, borykają się z trudnościami wychowawczymi. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Obszarem moich szczególnych zainteresowań są zaburzenia nastroju, a także tematyka więzi i relacji.

Marta Borysiak

Marta Borysiak

Diana Müller-Siekierska

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Łódzkim, studia doktoranckie w zakresie psychologii klinicznej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim JPII, Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej organizowane przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu.

Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego, w Studium Profesjonalnej Psychoterapii przy Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi, które dostosowane jest do wymagań Polskiej Rady Psychoterapii, a także
do wymogów certyfikatu European Certificate of Psychotherapy przyznawanego przez European Association for Psychotherapy i Polską Federację Psychoterapii. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej
na Rozwiązaniu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Akademickim Centrum Wsparcia Uniwersytetu Łódzkiego (wcześniej Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych i Profilaktyki Uzależnień), gdzie od 2007 roku zajmuję się udzielaniem pomocy i wsparcia psychologicznego dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego. Jestem również nauczycielką akademicką, badaczką
i autorką kilkunastu publikacji naukowych i poradników. 
Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje psychoterapeutyczne poprzez udział w konferencjach naukowych oraz szkoleniach. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji u certyfikowanych psychoterapeutów.


Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży oraz par, jak również konsultacje oraz poradnictwo psychologiczne.  Pomagam osobom, które doświadczają problemów w relacjach, związkach, małżeństwie, w rodzinie,
mają trudności wynikające z niepełnosprawności czy przewlekłej choroby, doświadczają różnego rodzaju kryzysów, lęku, stresu, depresji czy trudności
w realizacji swoich celów.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Diana Muller-Siekierska

Diana Muller-Siekierska

Olga Dworczyńska

Jestem studentką czwartego roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim oraz członkinią zespołu badawczego zajmującego się badaniem cyfryzacji życia rodzinnego.

Biorę udział w wielu projektach edukacyjnych organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii. Współpracuję także z Fundacją Pandora. Szczególnie interesuję się psychologią kliniczną, seksuologią, prawami osób LGBTQ+, neuroróżnorodnością oraz zaburzeniami odżywiania.

 

Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą, posiadam doświadczenie w pracy z osobami autystycznymi. Współtworzę i prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży i dorosłych. Tematy zajęć to między innymi zaburzenia odżywiania, neuroatypowość oraz transpłciowość. W szczególności chcę pogłębiać temat ADHD u dorosłych.

 

W Solutio zajmuję się współtworzeniem bloga, prowadzeniem social mediów oraz organizacją warsztatów online.

Olga Dworczyńska

Olga Dworczyńska